Kampüslerimiz işgal edildi ve sokaklar Yahudilerden nefret eden çılgın bakışlılarla dolu

Eda

New member
YENİArtık Haberler yazılarını dinleyebilirsiniz!

Bir monolog yapalım. Peki Amerika, beyaz üstünlüğüne ne oldu? Biden Beyaz Saray'ın ulusun karşı karşıya olduğu bir numaralı iç tehdidin “beyaz ırkın üstünlüğünü savunan ırksal veya etnik temelli şiddet yanlısı aşırıcılar” olduğunu söylediğini hatırlıyor musunuz? Ah, eski güzel günler.

Bizim için bir numaralı tehdidin olduğu ve Biden'ın başkanlığının bir teleprompter ve kurumuş ve dengesiz okuyucusunu destekleyen bir parti olduğu ortaya çıktı. Çünkü şu anda sokaklarda polislerle çatışan, kampüslerimizi kapatan, Beyaz Yahudi öğrencileri tehdit eden ve onları okula gitmekten alıkoyan kalabalığa baktığınızda, bunların bize söz verildiği gibi beyazların üstünlüğünü savunanlar olmadığını anlıyoruz.

Beyaz çarşafların yerini siyah kar maskeleri ve kar maskeleri aldı. Öncelikle kendimi aldatılmış hissediyorum. Bu, isyanın olumlu eylemidir. Bütün ırkçı işleri hiç denemeden üstleniyorlar. Ama sanırım çeşitliliği kutlayın dediklerinde yobazlar arasında da demek istediler. Ve onlar bağnaz, tamam. Yepyeni çadırlar hariç.

Bütün bunların parasını kim ödüyor? Onları bu kadar çabuk oraya nasıl götürüyorlar? Ebeveynleri Dick's Sporting Goods için mi çalışıyor? Az önce bir Bass Pro mağazasını mı yağmaladılar? Bu çocuklar bizden çaldıkları parayı öğrenim kredilerinden kaçarak mı kullanıyorlar? Hayır. Birileri onları finanse ediyor. Ve bu birisi Demokrat demenin güzel bir yolu.

Filistin yanlısı destekçiler 23 Nisan 2024'te New York'ta Columbia Üniversitesi önünde toplandı. Son zamanlarda kampüsteki huzursuzluklara ve Yahudi öğrencilerin güvenliğine ilişkin endişelere yanıt olarak Columbia Üniversitesi Rektörü Minouche Shafik, Pazartesi günü çevrimiçi öğrenime geçiş yapılacağını duyurdu. Ayrıca öğretim üyelerini ve personeli uzaktan çalışmaya öncelik vermeye çağırdı. (Jeenah Moon/Getty Images)

Ve hiç kimse bu konuda Hamas kadar mutlu değil. Bu hafta, üst düzey bir Hamas lideri protestoculara destek sözü verdi ve “mücadelelerin arttırılması” çağrısında bulundu. Peki nefret partisi şimdi ne yapacak? Demokratlar demokrasiye yönelik en büyük tehdidin Trump ve tüm şeytani Beyaz destekçileri olduğunu iddia ederken, tabanlarının en çok ilham alan kısmı tamamen Nazi oldu. Lanet olsun, bir haftalığına ayrılıyorum ve her şey berbat oluyor. Kampüslerimiz işgal edilmiş, sokaklarımız Yahudi düşmanı gözü dönmüş insanlarla dolu, Jesse vücut spreyi uygulamak için ofisimi kullanıyor, Joe Biden amcasının yamyamlar tarafından yenildiğini söylüyor.

İLHAN OMAR, KIZI ÜLKEN ÇAPINDAKİ İSRAİL KARŞITI PROTESTOLARIN ORTASINDA COLUMBIA ÜNİVERSİTESİ KAMPINDA GÖRÜLDÜ

Sanırım Demokratlardan farklı olarak beyaz etin değerini buluyorlar. Ve sadece güç kazanıyor. Demokratik Senato lideri ve utanmaz panderist Chuck Schumer, evinin Gazze'de ateşkes talep eden İsrail karşıtı slogan atan bir kalabalıkla çevrili olduğunu buldu. Komik, 7 Ekim'de 1400 İsrailli İsrailli sivilin tecavüze uğradığı, kaçırıldığı ve öldürüldüğü sırada aynı kalabalığın sokaklarda olduğunu hatırlamıyorum. Ama kendilerini savunmak adına belki de bedava çadırlar için direniyorlardı. Chucky o gece penceresinden dışarı baktığında ne gördü? Dave Matthews konserine benzeyen bir kalabalık değildi. Hayır, bu daha çok onun ve Demokrat arkadaşlarının şehirlerimizde yaratılmasına yardım ettiği kargaşaya benziyordu ama çok daha çeşitliydi.

O, grup kimliğini bastırdı ve şimdi grup kimliği geri adım atıyor. Bu mükemmel bir DEI çetesiydi. Hepsi İsrail'e karşı yürüyen ve Dışişleri Bakanlığı tarafından terör örgütü olarak kabul edilen Hamas'ı destekleyen Demokratik Ulusal Kongre'deki zemine benziyordu. Ve açık olalım; bu kalabalık sadece İsrail karşıtı değil. Siz “Ben Hamas'ım” diye bağırdığınızda ve okula gitmeye çalışan Yahudileri engellemek için ragbi hattı oluşturduğunuzda, bunu çoktan geçtik. Dikkatli olun çocuklar, öyle bir hal alıyor ki, siz aptallar bunu çok açık bir şekilde ortaya koyarsanız artık Trump destekçilerine Nazi diyemeyeceğiz. Ancak bu kez yeni olan, antisemitizmi bugün solun saygı duyduğu tüm tipik ilerici kinayelerle birleştirmek.

Yani şimdi İsrail'i destekliyorsanız aynı zamanda Amerikan yanlısı, ırkçı, ataerkil, transfobik, bir canavar da olmalısınız. İlerici küçük tavuklar tünemek için eve geldiler. Şimdi Chuck ve Demokratların geri kalanı sahte saçlarından geriye kalanları yoluyor, yarattıkları bu çocuk canavar sürüsünü yönetmeye çalışıyorlar ve Cumhuriyetçilerin yardımına ihtiyaçları var. İsrail Refah'a girmeye hazırlanırken ve buradaki tepki daha da aşırı hale gelirken, Demokratlar hepimizin bu riski paylaşmamızı ve ağır yükü kaldırmamızı bekliyor; Cumhuriyetçiler de bunu kabul ediyor çünkü bunun sona ermesi gerekiyor. Ama kendinize şunu sormalısınız, ya bir Cumhuriyetçi görevde olsaydı, örneğin kırmızımsı bir parıltıya sahip ve eşkenar dörtgen ile paralelkenar arasında bir yerde beyaz saçları olan bir adam olsaydı?

Columbia Üniversitesi'nin New York City'deki kampüsünde Filistin yanlısı bir kamp inşa edildi

İsrail karşıtı kışkırtıcılar, 22 Nisan 2024 Pazartesi günü Columbia Üniversitesi'nin New York City'deki kampüsünde bir kamp kurdu. Üniversite, kampüste devam eden gösterilere yanıt olarak tüm derslerin bugün sanal ortamda yapılacağını duyurdu. (Peter Gerber)

COLUMBIA ALUM OBAMA YAHUDİ FAKÜLTESİ OLARAK SESSİZ OLUYOR, ÖĞRENCİLER KAMPÜSTE ANTİSEMİT TACİZLE KARŞILAŞIYOR

Demokratlar Trump'a yardım edecek mi? Hayır, sanki Joe Biden'ın köpekleriymiş gibi Beyaz Saray'a saldıracaklar. Demokratlar sadece yangını körükleyecek ve medya, Hamas'ın elindeki Amerikalı rehineler gibi bunu görmezden gelecek. Ama şimdi bugün yaşlı Joe'ylayız. Ve Beyaz Saray hiçbir şey yapmamaya devam edecek çünkü Joe'nun yaptığı her şey boka sarıyor.

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Sınır, ekonomi, gramer. Hareketsizliği bir renk sorunu olabilir mi? Kurban beyaz olduğunda kimlik prizmasının çöktüğünü mü? Ama burada parlak bir nokta var. Beyaz üstünlüğü teorisi yalnızca Joe Biden'ın başkanlığıyla çürütüldü.

Greg Gutfeld şu anda sunuculuk yapıyor Gutfeld! (hafta içi, 23:00-12:00/ET) ve kablolu haberin en yüksek reytingli programının ortak sunucusu Beş (hafta içi, 17.00-18.00/ET).